Obsah

  Před stažením vaší štamgast karty je vynucen od uživatele souhlas s podmínkami členství.

  V podmínkách byste měli definovat:

  • důvod, proč vydáváte štamgast karty;
  • ujištění, že informace nezneužijete;
  • podmínky sbírání bodů a odměn (pokud poskytujete i věrnostní program);
  • případně další relevantní informace.

  Nemusíte se obávat z právníčtiny – tu jsem už udělali za vás při registraci. V podmínkách členství se můžete zaměřit jen na opravdu relevantní informace ohledně vztahu vás a zákazníka.

  Text podmínek upravíte v administračním rozhraní v části Nastavení – Firma – Podmínky členství (pro registraci a stažení karty).

  Příklad podmínek členství

  Vážený zákazníku,

  děkujeme za Váš zájem o členství v našem věrnostním programu. Můžete se k nám přidat kdykoli prostřednictvím Vašeho profilu ve službě Stammgast za předpokladu, že máte dovršených 18 let. Potvrzením Vašeho členství bude Vaše Stammgast karta, která Vám umožní těšit se z výhod klubu. Karta bude uložena přímo ve Vašem mobilním telefonu v aplikaci Wallet (iPhone) nebo Google Pay (Android telefony).

  Hlavním smyslem věrnostního programu je soustředit se na Vás jako člena klubu. Díky Stammgast kartě se můžete dozvídat o informacích novinkách a akcích.

  V případě probíhající akce můžete (při splnění podmínek) získat odměny za Váš nákup u nás. Konkrétní podmínky akce budou zveřejněny v jejím popisu.

  Členství v klubu můžete zrušit kdykoliv (v takovém případě Vaše osobní údaje odstraníme).

  in Tipy a triky
  Byl pro vás tento článek užitečný?