Obsah

  Toto je stručný návod na práci se štamgast kartou v mobilním telefonu iPhone od společnosti Apple.

  Nová štamgast karta

  Štamgast kartu si můžete stáhnout na webové adrese, kterou podnik zveřejnil na svých stránkách, v letáku, reklamě na internetu, nebo ve formě QR kódu kdekoliv jinde. Odkaz na stažení karty najdete ve formě QR-kódu taky na samotné kartě.

  QR kód umí číst každý telefon s fotoaparátem. Takže když uvidíte QR kód pro stažení karty, nebo vám někdo ukáže svou štamgast kartu na displeji telefonu, můžete zobrazený QR kód načíst fotoaparátem ve svém telefonu. Telefon sám rozpozná zakódovanou webovou adresu a nabídne její zobrazení v prohlížeči.

  Adresu otevřete v prohlížeči Safari. Na stránce se zobrazí název podniku, podmínky členství a tlačítko pro stažení karty:

  Pro přihlášení do programu a stažení karty se nejdřív zaregistrujete pomocí e-mailu, nebo kontem na Facebooku. Průvodce vás tímto jednoduše provede.

  Klepněte na tlačítko a systém vám během několika okamžiků vytvoří vlastní štamgast kartu.

  Ukázka přední strany karty se zobrazí na displeji telefonu. Do aplikace mobilní peněženky Apple Wallet ji uložíte klepnutím na tlačítko Přidat v pravém horním rohu displeje.

  Kde najdu svou štamgast kartu?

  Vaše štamgast karta je bezpečně uložena v účtu iCloud a najdete ji v aplikaci Apple Wallet.

  Tato aplikace je standardně předinstalována v každém iPhonu.

  Opětovné stažení karty

  Pokud se vám podařilo kartu smazat, nic není ztraceno. Kdykoliv si ji můžete opětovně zdarma stáhnout po přihlášení do svého konta na adrese zakaznik.stammgast.cz

  in Často kladené dotazy
  Byl pro vás tento článek užitečný?